***САНДАНСКИ*** 

*** 23-ти Октомври ***

 

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

Полупансион

Двокреветна соба – стандард (2+1)

67€

85€

Двокреветна соба – лукс  (2+1)

75€

95€

Дополнителни услови :

Дете до 3.99 год.

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год на доп.легло

20€

35€

Дете од 12-15.99 год. на доп.легло

46€

64€

 

Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат :

ü  Појадок / појадок и вечера

ü  Користење на сауна, парна бања и фитнес центар

ü  Користење на затворен базен со минерална вода (33⁰ С) со полуолимписки размери

ü  Користење на отворен базен со минерална вода

ü  Користење на отворен термален базен  со минерална вода (38⁰ С)

ü  Паркинг, интернет, сеф на рецепција

ü  Детски кат и професионален аниматор

 

 

ПИРИН ПАРК САНДАНСКИ 5*

Вид на сместување

Полупансион

Двокреветна соба (2+1)

90€

Дете до 3.99 год - БЕСПЛАТНО

Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба- 14 € на ден

Дете од 4-11.99 год на редовно легло - 50% попуст

Возрасен на дополнително легло во соба или апп- 20% попуст

 

Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат :

ü  Ноќевање со појадок и вечера

ü  Користење на фитнес, затворен базен со хидромасажни џетови, детски базен, џакузи

ü  Користење на сауна парк (финска сауна, биосауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона

ü  Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат

ü  Интернет, паркинг, бесплатен транспорт (на барање)

 

 

 

 

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба – стандард (2+1)

53€

Двокреветна соба – делукс (2+1)

59€

Дете до 1.99 год – БЕСПЛАТНО

Дете од 2-5.99 год. на доп. легло - 12€

Дете над 6 год. или возрасен на доп. легло - 25€

 

Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат :

ü  Ноќевање со појадок

ü  Салатен бар за време на вечерата

ü  Користење на внатрешен и надворешен базен со минерална вода, сауна, фитнес

ü  Паркинг, интернет

 

 

СВЕТИ НИКОЛА 3*

Вид на сместување

Полупансион

Двокреветна соба – стандард (2+0)

40€

Двокреветна соба – делукс (2+0)

50€

Дете до 3.99 год - БЕСПЛАТНО

 

Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат :

ü  Ноќевање со појадок

ü  Салатен бар за време на вечерата

ü  Користење на затворен базен со минерална вода, џакузи, римска бања, фитнес

ü Паркинг, интернет

 

 

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување
  • Доплата за организиран превоз – 40 € повратен билет

(поаѓање 21.10.2017, враќање 23.10.2017)

Паркинг, интернет 

FB link