Хотел Гранд Ројал 4* 

Банско - Зима 2017/2018

www.grandroyale.bg

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА - период на престој од 12.01-10.04.2018 :

20% за резервација и уплата до 15.10.2017

15% за резервација и уплата до 15.11.2017

10% за резервација и уплата до 30.11.2017

 

 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018

(се комбинира со попуст за рана резервација)

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

27.12-04.01.2018

05.01-11.01.2018

01.12-26.12.2017

01.11-30.11.2017

Вид на сместување | Период на престој

ПП - мин.4 ноќ.

 

12.01-10.03.2018

11.03-10.04.2018

Студио

2+1

57.00 €

33.00 €

26.00 €

24.00 €

Едноспален апартман

2+2

60.00 €

36.00 €

30.00 €

26.00 €

Двоспален апартман

4+2

56.00 €

33.00 €

25.00 €

23.00 €

Еднокреветно студио

1

96.00 €

58.00 €

46.00 €

42.00 €

Доплата за полупансион : возрасен - 10€, дете (3-12.99 год.) - 5€

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,

релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

 

Дополнителни услови :

▪ Дете до 2.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио - 30% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


 

 

FB link