Хотел Грин Вуд 4*

Банско - Зима 2017/2018

www.greenwood-hotel.com

 

 

 

 

 Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

15% за резервација и уплата до 31.10.2017

10% за резервација и уплата до 30.11.2017

 (не важи за период 28.12-02.01.2018, не се пресметува на доплатите за полупансион и се вклучено)

 


 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 02.01-31.03.2018

 

(се комбинира со попуст за рана резервација, важи за ноќевање со појадок, полупансион и се вклучено)

 

 

 

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-20.12.2017

15.01-28.02.2018

21.12-27.12.2017

28.12-01.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

01.03-31.03.2018

02.01-14.01.2018

ПП

Двокреветна соба

2+0

20,00 €

22,00 €

24,00 €

54,00 €

Студио

2+2

24,00 €

26,00 €

28,00 €

55,00 €

Едноспален апартман

2+2

28,00 €

30,00 €

33,00 €

59,00 €

Двоспален апартман

4+2

25,00 €

27,00 €

29,00 €

59,00 €

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет.

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 11€, дете - 7€

Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен - 17€, дете од 4-13.99 год. - 11€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)

Дополнителни услови :

▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст

▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло - 20% попуст од цената за двајца

▪ Две деца со 1 возрасен - двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

▪ Еднокреветна соба - 20% попуст од цената за двајца

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


FB link