Хотел Св. Иван Рилски 4* 

Банско - Зима 2017/2018

www.saintivanrilski.com 

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 13.01-31.03.2018 
15% за резервација и уплата до 15.11.2017 за период на престој 28.12-12.01.2018

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 27.01-31.03.2018

(се комбинира со попуст за резервација)

 

 

Цените се за 2 лица на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

28.12-02.01.2018

03.01-12.01.2018

01.12-27.12.2017

27.01-16.02.2018

  1. 13.01-26.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

 

17.02-31.03.2018

Двокреветна соба - главна зграда

2+1

        129.00 €

          76.00 €

          65.00 €

Студио - анекс зграда

2+1

        129.00 €

          76.00 €

          62.00 €

Едноспален апартман - анекс зграда

2+2

        142.00 €

          88.00 €

          76.00 €

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, ледена соба, транспорт до жичарница

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 10€ , дете - 8€

Минимален престој - 5 ноќевања.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - доплата 4€ за 1 НП

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за паркинг : 7€ на ден (се плаќа на рецепција)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 80€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


FB link