Хотел Лион 4* 

Банско - Зима 2017/2018

bansko.hotelslion.bg

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

10% за резервација и уплата до 30.10.2017

 

БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување на 13.01.2018 и период на престој од 03.03-31.03.2018
(се комбинира со попуст за рана резервација)

 

Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

03.01-10.01.2018

16.12-28.12.2017

01.12-15.12.2017

27.01-16.02.2018

11.01-26.01.2018

                           Вид на сместување | Период на престој

 

17.02-31.03.2018

                       Двокреветна соба

2+1

136.00 €

96.00 €

78.00 €

73.00 €

                     Јуниор сјуит - студио

2+2

160.00 €

136.00 €

88.00 €

85.00 €

                    Едноспален апартман

2+2

269.00 €

202.00 €

158.00 €

147.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, ски гардеробер, транспорт до жичарница

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло -

25.00 €

18.00 €

15.00 €

13.00 €

▪ Возрасен на дополнително легло -

45.00 €

33.00 €

28.00 €

25.00 €

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 4€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


FB link