Хотел Перун Лоџ 4*

Банско - Зима 2017/2018

www.perunlodge.com

 

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

20% за резервација и уплата до 30.09.2017

15% за резервација и уплата до 31.10.2017

10% за резервација и уплата до 30.11.2017

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

 7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)

 

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

03.01-12.01.2018

23.12-28.12.2017

20.01-03.02.2018

01.12-22.12.2017

 

13.01-19.01.2018

 

05.03-20.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

мин. 4 ноќ.

 

04.02-04.03.2018

 

 

Студио

2+1

          62.00 €

          44.00 €

          33.00 €

          34.00 €

          28.00 €

Едноспален апартман

2+2

          67.00 €

          50.00 €

          35.00 €

          36.00 €

          30.00 €

Јуниор сјуит

2+1

          67.00 €

          50.00 €

          35.00 €

          36.00 €

          30.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17€ на ден

▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло  - 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
FB link