PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* 

Банско - Зима 2017/2018

www.banskohotelpremier.com

 

 

 

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 
20% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 07.01-18.01.2018 | 04.03-09.04.2018 
15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 19.01-03.03.2018 
10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.12-28.12.2017 
10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 07.01-09.04.2018

 

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-15.12.2017 | 07.01-09.04.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)

 

Цените  се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-21.12.2017

22.12-28.12.2017

29.12-06.01.2018

07.01-18.01.2018

19.01-03.03.2018

     

04.03-09.04.2018

 

Двокреветна соба

2+1

84.00 €

143.00 €

188.00 €

114.00 €

147.00 €

Двокреветна соба - поглед планина

2+1

100.00 €

160.00 €

205.00 €

131.00 €

164.00 €

Едноспален апартман

2+2

100.00 €

171.00 €

224.00 €

136.00 €

176.00 €

Едноспален апартман - поглед планина

2+2

117.00 €

187.00 €

241.00 €

153.00 €

193.00 €

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, СПА и фитнес центар, интернет.

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 19€, дете - 10€

Минимален престој - 5 ноќевања.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 27€ за 1 НП

▪ Возрасен на дополнително легло - 37€ за 1 НП

▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 95€, дете - 55€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


FB link