Хотел Регнум 5* - Банско - Зима 2017/2018

www.regnum.bg

 

 

 

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

25% за резервација и уплата до 30.09.2017 

20% за резервација и уплата до 30.10.2017


15% за резервација и уплата до 21.11.2017

 

БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2017 (не важи за период 27.12-02.01.2018)

 

 

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

27.12-02.01.2018

23.12-26.12.2017

10.01-18.01.2018

01.12-22.12.2017

03.01-09.01.2018

04.02-28.02.2018

01.03-14.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

19.01-03.02.2018

   

Едноспален апартман

2+2

200.00 €

165.00 €

130.00 €

110.00 €

Двоспален апартман

4+2

365.00 €

280.00 €

210.00 €

185.00 €

Две деца до 10.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Трето дете до 10.99 год. на доп.легло

41.00 €

35.00 €

29.00 €

23.00 €

Доплата за возрасен на доп.легло

55.00 €

46.00 €

38.00 €

31.00 €

Доплата за апартман со поглед на планина

5€ за апартман на ден

Доплата за делукс апартман

15€ за апартман на ден

Доплата за еднокреветна соба

10% попуст

25% попуст

25% попуст

25% попуст

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс соба, џакузи, детски кат, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете (11-15.99 год.) - 45€, дете (6-10.99 год.) - 25€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

FB link